Register Now

අතීත අධ්‍යක්ෂවරු

  • විනය

  • නායකත්වය

  • පෞරුෂය

අධ්යක්ෂ නම සේවා වර්ෂය
මේජර් ජෙනරාල් එච් සී පී ගුණතිලක RSP VSV USP ndc psc
12.17.2002 – 31.03.2005
කර්නල් ආර් එම් ආර් විජේසුන්දර RWP RSP
11.04.2005 – 04.12.2005
කොමදෝරු ආර් එස් ජයතිලක
03.12.2005 – 03.10.2006
කොමදෝරු එස් කේ පී කුලරත්න RSP
04.10.2006 – 11.06.2007
පියතිස්ස රණසිංහ මහතා
12.06.2007 – 10.05.2010
කර්නල් ආර් එස් පී රත්නායක RWP RSP
11.05.2010 – 03.01.2013
නලින්ද ඉලංගකෝන් මහතා
04.01.2013 – 22.01.2015
බ්‍රිගේඩියර් බී වී ඩී පී අබේනායක RSP
22.04.2015 – 13.09.2016
බ්‍රිගේඩියර් එන් අයි ද සිල්වා RSP
14.09.2016 – 26.10.2018
බ්‍රිගේඩියර් එන් එල් කේ සමරසිංහ
05.04.2019-09.12.2019

ගැලරිය

අපව අමතන්න

Copyright © 2021 - 2022 National Youth Corps

Call Now Button